III Liga - Grupa 1

Wszystko
U siebie
Na wyjeździe
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
34
20
8
6
76
41
35
68
2
34
17
11
6
68
42
26
62
3
34
17
11
6
60
38
22
62
4
34
18
8
8
65
43
22
62
5
34
15
11
8
65
45
20
56
6
34
14
11
9
47
40
7
53
7
34
15
7
12
83
71
12
52
8
34
14
9
11
38
36
2
51
9
34
13
10
11
65
54
11
49
10
34
12
9
13
53
55
-2
45
11
34
11
10
13
51
50
1
43
12
Broń Radom
p r p r p
34
9
9
16
58
71
-13
36
13
34
9
9
16
40
63
-23
36
14
34
9
8
17
46
68
-22
35
15
Warta Sieradz
z r r r z
34
8
11
15
37
50
-13
35
16
34
8
9
17
38
61
-23
33
17
34
8
7
19
34
66
-32
31
18
34
5
10
19
40
70
-30
25
Awans 2 Liga
Spadek 4 Liga
pokaż na pełnym ekranie
ŁKS Łódź II
Legionovia Legionowo
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Legia Warszawa II
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Mławianka Mława
Unia Skierniewice
Jagiellonia II Białystok
Pilica Białobrzegi
Pelikan Łowicz
Broń Radom
Olimpia Zambrów
Sokół Ostróda
Warta Sieradz
Concordia Elbląg
Błonianka Błonie
Ursus Warszawa
1 ŁKS Łódź II 3–2 2–0 1–1 2–0 2–0 4–1 1–2 2–2 1–0 0–4 2–1 6–0 2–1 2–2 3–0 2–1 3–2
2 Legionovia Legionowo 2–2 1–1 2–2 0–0 2–0 1–2 2–0 4–1 2–0 4–1 3–3 1–2 1–1 0–1 2–2 3–0 2–1
3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2–1 1–1 0–0 0–2 3–2 2–0 4–0 2–1 1–0 1–2 4–0 2–2 1–2 3–1 0–1 1–1 0–0
4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0–2 2–2 0–1 0–0 2–0 2–3 4–3 2–3 4–1 3–2 3–2 2–0 5–0 1–1 2–0 3–0 3–0
5 Legia Warszawa II 0–7 1–2 1–1 1–2 2–2 4–1 1–1 5–0 2–4 3–2 5–2 3–1 0–0 4–1 0–1 6–2 2–2
6 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2–1 1–1 3–0 1–0 1–1 1–3 1–0 1–1 2–2 0–2 3–1 0–1 1–1 3–0 1–0 0–2 0–0
7 Mławianka Mława 4–6 2–5 2–2 2–3 2–2 6–0 0–0 1–3 6–2 0–2 4–2 1–1 4–3 0–2 3–3 4–1 5–1
8 Unia Skierniewice 1–0 0–4 0–1 1–1 1–0 0–0 1–3 1–2 4–1 2–1 0–1 0–1 2–0 0–0 1–1 1–0 2–0
9 Jagiellonia II Białystok 3–3 4–0 1–2 4–1 2–2 1–1 3–3 0–1 2–4 2–2 2–2 2–1 3–1 4–0 5–2 0–1 1–0
10 Pilica Białobrzegi 1–3 1–3 1–1 1–2 1–0 0–2 2–0 2–2 0–0 2–0 3–1 4–2 1–0 1–1 4–0 2–0 0–0
11 Pelikan Łowicz 0–1 1–1 1–1 1–2 0–2 1–1 1–2 1–2 0–0 2–2 0–0 2–1 1–1 2–0 2–0 5–2 3–1
12 Broń Radom 3–3 1–2 1–2 1–4 2–2 1–4 2–4 3–2 0–1 1–1 3–2 2–2 3–1 2–1 4–0 1–0 0–1
13 Olimpia Zambrów 1–3 0–2 0–5 0–2 0–3 1–2 3–2 0–0 0–4 4–0 1–1 0–0 2–3 2–0 3–1 0–3 2–0
14 Sokół Ostróda 0–2 1–2 2–2 2–3 0–2 0–0 1–4 0–4 3–2 3–0 4–1 3–4 2–3 0–4 2–1 0–0 4–3
15 Warta Sieradz 0–0 1–0 2–5 1–2 2–3 0–1 2–2 1–2 3–1 0–0 2–3 0–4 1–0 0–0 0–0 0–1 4–0
16 Concordia Elbląg 0–2 2–4 1–2 2–0 1–2 2–3 2–1 0–0 1–0 1–3 2–0 3–2 0–0 2–0 1–1 0–0 1–1
17 Błonianka Błonie 1–0 1–2 3–5 1–0 0–2 0–1 1–4 0–1 1–5 0–6 1–1 1–1 1–1 2–3 0–2 4–2 1–0
18 Ursus Warszawa 2–2 1–3 1–2 2–2 0–2 1–7 1–2 0–1 2–0 3–1 1–2 3–2 3–3 1–2 1–1 4–3 2–2
Kolejka 1
6 sie 2022
- 12:00
Legia Warszawa II
1 1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
6 sie 2022
- 15:00
Mławianka Mława
0 2
Pelikan Łowicz
6 sie 2022
- 17:00
Ursus Warszawa
2 2
Błonianka Błonie
6 sie 2022
- 17:00
Broń Radom
3 1
Sokół Ostróda
6 sie 2022
- 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2 0
Lechia Tomaszów Mazowiecki
6 sie 2022
- 17:00
Warta Sieradz
3 1
Jagiellonia II Białystok
6 sie 2022
- 17:00
Pilica Białobrzegi
1 3
Legionovia Legionowo
6 sie 2022
- 17:00
Olimpia Zambrów
0 0
Unia Skierniewice
6 sie 2022
- 17:00
Concordia Elbląg
0 2
ŁKS Łódź II
Kolejka 2
12 sie 2022
- 17:00
Sokół Ostróda
2 3
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
12 sie 2022
- 17:00
Ursus Warszawa
3 2
Broń Radom
12 sie 2022
- 17:00
Pelikan Łowicz
0 2
Legia Warszawa II
13 sie 2022
- 15:22
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
3 1
Warta Sieradz
13 sie 2022
- 17:00
Concordia Elbląg
0 0
Unia Skierniewice
13 sie 2022
- 17:00
Jagiellonia II Białystok
2 4
Pilica Białobrzegi
13 sie 2022
- 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki
1 3
Mławianka Mława
13 sie 2022
- 17:00
Błonianka Błonie
1 0
ŁKS Łódź II
13 sie 2022
- 17:00
Legionovia Legionowo
1 2
Olimpia Zambrów
Kolejka 3
17 sie 2022
- 17:00
Warta Sieradz
2 3
Pelikan Łowicz
17 sie 2022
- 17:00
Pilica Białobrzegi
1 1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
17 sie 2022
- 17:00
Olimpia Zambrów
0 4
Jagiellonia II Białystok
17 sie 2022
- 17:00
Concordia Elbląg
2 4
Legionovia Legionowo
17 sie 2022
- 17:00
ŁKS Łódź II
1 2
Unia Skierniewice
17 sie 2022
- 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
3 0
Ursus Warszawa
17 sie 2022
- 17:00
Mławianka Mława
4 3
Sokół Ostróda
17 sie 2022
- 17:00
Legia Warszawa II
2 2
Lechia Tomaszów Mazowiecki
17 sie 2022
- 19:00
Broń Radom
1 0
Błonianka Błonie
Kolejka 4
20 sie 2022
- 12:00
Jagiellonia II Białystok
5 2
Concordia Elbląg
20 sie 2022
- 16:00
Błonianka Błonie
0 1
Unia Skierniewice
20 sie 2022
- 17:00
Sokół Ostróda
0 2
Legia Warszawa II
20 sie 2022
- 17:00
Broń Radom
1 4
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
21 sie 2022
- 12:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki
3 0
Warta Sieradz
21 sie 2022
- 13:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2 2
Olimpia Zambrów
21 sie 2022
- 17:00
Legionovia Legionowo
2 2
ŁKS Łódź II
21 sie 2022
- 17:00
Pelikan Łowicz
2 2
Pilica Białobrzegi
21 sie 2022
- 17:00
Ursus Warszawa
1 2
Mławianka Mława
Kolejka 5
27 sie 2022
- 12:00
Legia Warszawa II
2 2
Ursus Warszawa
27 sie 2022
- 13:00
ŁKS Łódź II
2 2
Jagiellonia II Białystok
27 sie 2022
- 16:00
Mławianka Mława
4 2
Broń Radom
27 sie 2022
- 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
3 0
Błonianka Błonie
27 sie 2022
- 17:00
Warta Sieradz
0 0
Sokół Ostróda
27 sie 2022
- 17:00
Pilica Białobrzegi
0 2
Lechia Tomaszów Mazowiecki
27 sie 2022
- 17:00
Olimpia Zambrów
1 1
Pelikan Łowicz
27 sie 2022
- 17:00
Legionovia Legionowo
2 0
Unia Skierniewice
28 sie 2022
- 12:00
Concordia Elbląg
1 2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 6
2 wrz 2022
- 18:00
Broń Radom
2 2
Legia Warszawa II
3 wrz 2022
- 15:22
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2 1
ŁKS Łódź II
3 wrz 2022
- 16:00
Sokół Ostróda
3 0
Pilica Białobrzegi
3 wrz 2022
- 16:30
Lechia Tomaszów Mazowiecki
0 1
Olimpia Zambrów
3 wrz 2022
- 17:00
Jagiellonia II Białystok
0 1
Unia Skierniewice
3 wrz 2022
- 17:00
Ursus Warszawa
1 1
Warta Sieradz
3 wrz 2022
- 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2 3
Mławianka Mława
4 wrz 2022
- 12:00
Błonianka Błonie
1 2
Legionovia Legionowo
4 wrz 2022
- 12:00
Pelikan Łowicz
2 0
Concordia Elbląg
Kolejka 7
10 wrz 2022
- 11:00
ŁKS Łódź II
0 4
Pelikan Łowicz
10 wrz 2022
- 12:00
Legia Warszawa II
1 2
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
10 wrz 2022
- 12:00
Unia Skierniewice
0 1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
10 wrz 2022
- 16:00
Mławianka Mława
4 1
Błonianka Błonie
10 wrz 2022
- 16:00
Warta Sieradz
0 4
Broń Radom
10 wrz 2022
- 16:00
Pilica Białobrzegi
0 0
Ursus Warszawa
10 wrz 2022
- 16:00
Olimpia Zambrów
2 3
Sokół Ostróda
10 wrz 2022
- 16:00
Concordia Elbląg
2 3
Lechia Tomaszów Mazowiecki
10 wrz 2022
- 16:00
Legionovia Legionowo
4 1
Jagiellonia II Białystok
Kolejka 8
16 wrz 2022
- 16:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki
2 1
ŁKS Łódź II
16 wrz 2022
- 18:00
Broń Radom
1 1
Pilica Białobrzegi
17 wrz 2022
- 15:22
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1 1
Legionovia Legionowo
17 wrz 2022
- 16:00
Błonianka Błonie
1 5
Jagiellonia II Białystok
17 wrz 2022
- 16:00
Sokół Ostróda
2 1
Concordia Elbląg
17 wrz 2022
- 16:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1 1
Warta Sieradz
17 wrz 2022
- 16:00
Mławianka Mława
2 2
Legia Warszawa II
17 wrz 2022
- 16:30
Ursus Warszawa
3 3
Olimpia Zambrów
18 wrz 2022
- 16:00
Pelikan Łowicz
1 2
Unia Skierniewice
Kolejka 9
21 wrz 2022
- 16:00
Pilica Białobrzegi
1 2
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
24 wrz 2022
- 12:00
Legia Warszawa II
6 2
Błonianka Błonie
24 wrz 2022
- 12:30
Jagiellonia II Białystok
1 2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
24 wrz 2022
- 13:00
Olimpia Zambrów
0 0
Broń Radom
24 wrz 2022
- 14:00
ŁKS Łódź II
2 1
Sokół Ostróda
24 wrz 2022
- 14:00
Unia Skierniewice
0 0
Lechia Tomaszów Mazowiecki
24 wrz 2022
- 16:00
Warta Sieradz
2 2
Mławianka Mława
24 wrz 2022
- 16:00
Concordia Elbląg
1 1
Ursus Warszawa
24 wrz 2022
- 16:00
Legionovia Legionowo
4 1
Pelikan Łowicz
Kolejka 10
1 paź 2022
- 12:00
Legia Warszawa II
4 1
Warta Sieradz
1 paź 2022
- 14:00
Broń Radom
4 0
Concordia Elbląg
1 paź 2022
- 15:00
Błonianka Błonie
3 5
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1 paź 2022
- 15:00
Sokół Ostróda
0 4
Unia Skierniewice
1 paź 2022
- 15:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2 0
Olimpia Zambrów
1 paź 2022
- 16:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki
1 1
Legionovia Legionowo
1 paź 2022
- 16:00
Ursus Warszawa
2 2
ŁKS Łódź II
1 paź 2022
- 16:00
Mławianka Mława
6 2
Pilica Białobrzegi
2 paź 2022
- 12:00
Pelikan Łowicz
0 0
Jagiellonia II Białystok
Kolejka 11
8 paź 2022
- 12:30
Jagiellonia II Białystok
1 1
Lechia Tomaszów Mazowiecki
8 paź 2022
- 13:00
ŁKS Łódź II
2 1
Broń Radom
8 paź 2022
- 14:00
Unia Skierniewice
2 0
Ursus Warszawa
8 paź 2022
- 15:00
Olimpia Zambrów
3 2
Mławianka Mława
8 paź 2022
- 15:00
Concordia Elbląg
2 0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
8 paź 2022
- 15:00
Legionovia Legionowo
1 1
Sokół Ostróda
8 paź 2022
- 15:22
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1 2
Pelikan Łowicz
8 paź 2022
- 15:30
Pilica Białobrzegi
1 0
Legia Warszawa II
8 paź 2022
- 17:00
Warta Sieradz
0 1
Błonianka Błonie
Kolejka 12
15 paź 2022
- 12:00
Legia Warszawa II
3 1
Olimpia Zambrów
15 paź 2022
- 15:00
Błonianka Błonie
1 1
Pelikan Łowicz
15 paź 2022
- 15:00
Sokół Ostróda
3 2
Jagiellonia II Białystok
15 paź 2022
- 15:00
Ursus Warszawa
1 3
Legionovia Legionowo
15 paź 2022
- 15:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
0 2
ŁKS Łódź II
15 paź 2022
- 15:00
Mławianka Mława
3 3
Concordia Elbląg
15 paź 2022
- 18:00
Warta Sieradz
0 0
Pilica Białobrzegi
16 paź 2022
- 12:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki
3 0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
16 paź 2022
- 13:00
Broń Radom
3 2
Unia Skierniewice
Kolejka 13
22 paź 2022
- 12:00
ŁKS Łódź II
4 1
Mławianka Mława
22 paź 2022
- 12:00
Jagiellonia II Białystok
1 0
Ursus Warszawa
22 paź 2022
- 14:00
Olimpia Zambrów
2 0
Warta Sieradz
22 paź 2022
- 14:00
Unia Skierniewice
1 1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
22 paź 2022
- 15:00
Pilica Białobrzegi
2 0
Błonianka Błonie
22 paź 2022
- 15:00
Concordia Elbląg
1 2
Legia Warszawa II
22 paź 2022
- 15:00
Legionovia Legionowo
3 3
Broń Radom
22 paź 2022
- 15:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1 2
Sokół Ostróda
23 paź 2022
- 12:00
Pelikan Łowicz
1 1
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 14
28 paź 2022
- 18:00
Broń Radom
0 1
Jagiellonia II Białystok
29 paź 2022
- 12:00
Błonianka Błonie
0 1
Lechia Tomaszów Mazowiecki
29 paź 2022
- 12:00
Legia Warszawa II
0 7
ŁKS Łódź II
29 paź 2022
- 13:00
Mławianka Mława
0 0
Unia Skierniewice
29 paź 2022
- 13:30
Ursus Warszawa
1 2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
29 paź 2022
- 14:00
Sokół Ostróda
4 1
Pelikan Łowicz
29 paź 2022
- 14:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2 2
Legionovia Legionowo
29 paź 2022
- 14:00
Pilica Białobrzegi
4 2
Olimpia Zambrów
29 paź 2022
- 18:00
Warta Sieradz
0 0
Concordia Elbląg
Kolejka 15
5 lis 2022
- 12:00
ŁKS Łódź II
2 2
Warta Sieradz
5 lis 2022
- 13:00
Legionovia Legionowo
1 2
Mławianka Mława
5 lis 2022
- 14:00
Olimpia Zambrów
0 3
Błonianka Błonie
5 lis 2022
- 14:00
Unia Skierniewice
1 0
Legia Warszawa II
5 lis 2022
- 14:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
4 0
Broń Radom
5 lis 2022
- 15:00
Concordia Elbląg
1 3
Pilica Białobrzegi
6 lis 2022
- 13:00
Jagiellonia II Białystok
4 1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
6 lis 2022
- 13:00
Pelikan Łowicz
3 1
Ursus Warszawa
6 lis 2022
- 13:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki
1 1
Sokół Ostróda
Kolejka 16
10 lis 2022
- 13:00
Legia Warszawa II
1 2
Legionovia Legionowo
11 lis 2022
- 13:00
Błonianka Błonie
2 3
Sokół Ostróda
11 lis 2022
- 14:00
Pilica Białobrzegi
1 3
ŁKS Łódź II
11 lis 2022
- 16:00
Broń Radom
3 2
Pelikan Łowicz
12 lis 2022
- 14:00
Ursus Warszawa
1 7
Lechia Tomaszów Mazowiecki
12 lis 2022
- 14:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
0 1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
12 lis 2022
- 14:00
Olimpia Zambrów
3 1
Concordia Elbląg
12 lis 2022
- 14:30
Mławianka Mława
1 3
Jagiellonia II Białystok
12 lis 2022
- 18:00
Warta Sieradz
1 2
Unia Skierniewice
Kolejka 17
19 lis 2022
- 13:00
Jagiellonia II Białystok
2 2
Legia Warszawa II
19 lis 2022
- 14:00
Unia Skierniewice
4 1
Pilica Białobrzegi
19 lis 2022
- 14:00
Legionovia Legionowo
0 1
Warta Sieradz
19 lis 2022
- 14:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2 0
Mławianka Mława
19 lis 2022
- 14:00
Sokół Ostróda
4 3
Ursus Warszawa
19 lis 2022
- 15:00
ŁKS Łódź II
6 0
Olimpia Zambrów
20 lis 2022
- 13:00
Pelikan Łowicz
1 2
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
20 lis 2022
- 13:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki
3 1
Broń Radom
29 mar 2023
- 15:00
Concordia Elbląg
0 0
Błonianka Błonie
Kolejka 18
4 mar 2023
- 14:00
Unia Skierniewice
0 1
Olimpia Zambrów
4 mar 2023
- 14:00
Błonianka Błonie
1 0
Ursus Warszawa
4 mar 2023
- 15:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
0 2
Legia Warszawa II
4 mar 2023
- 15:00
ŁKS Łódź II
3 0
Concordia Elbląg
4 mar 2023
- 15:00
Legionovia Legionowo
2 0
Pilica Białobrzegi
4 mar 2023
- 15:00
Jagiellonia II Białystok
4 0
Warta Sieradz
4 mar 2023
- 15:00
Sokół Ostróda
3 4
Broń Radom
5 mar 2023
- 13:00
Pelikan Łowicz
1 2
Mławianka Mława
15 mar 2023
- 16:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki
1 0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 19
11 mar 2023
- 13:00
Legia Warszawa II
3 2
Pelikan Łowicz
11 mar 2023
- 13:00
ŁKS Łódź II
2 1
Błonianka Błonie
11 mar 2023
- 16:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
5 0
Sokół Ostróda
11 mar 2023
- 16:00
Warta Sieradz
2 5
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
11 mar 2023
- 16:00
Mławianka Mława
6 0
Lechia Tomaszów Mazowiecki
14 mar 2023
- 16:00
Olimpia Zambrów
0 2
Legionovia Legionowo
15 mar 2023
- 16:00
Pilica Białobrzegi
0 0
Jagiellonia II Białystok
5 kwi 2023
- 18:00
Broń Radom
0 1
Ursus Warszawa
12 kwi 2023
- 15:00
Unia Skierniewice
1 1
Concordia Elbląg
Kolejka 20
18 mar 2023
- 13:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1 0
Pilica Białobrzegi
18 mar 2023
- 14:00
Błonianka Błonie
1 1
Broń Radom
18 mar 2023
- 14:00
Legionovia Legionowo
2 2
Concordia Elbląg
18 mar 2023
- 15:00
Unia Skierniewice
1 0
ŁKS Łódź II
18 mar 2023
- 15:00
Sokół Ostróda
1 4
Mławianka Mława
18 mar 2023
- 16:00
Ursus Warszawa
2 2
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
19 mar 2023
- 13:00
Pelikan Łowicz
2 0
Warta Sieradz
19 mar 2023
- 13:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki
1 1
Legia Warszawa II
19 mar 2023
- 13:00
Jagiellonia II Białystok
2 1
Olimpia Zambrów
Kolejka 21
25 mar 2023
- 13:00
Legia Warszawa II
0 0
Sokół Ostróda
25 mar 2023
- 13:00
ŁKS Łódź II
3 2
Legionovia Legionowo
25 mar 2023
- 16:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
3 2
Broń Radom
25 mar 2023
- 16:00
Olimpia Zambrów
0 5
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
25 mar 2023
- 16:00
Warta Sieradz
0 1
Lechia Tomaszów Mazowiecki
25 mar 2023
- 16:00
Pilica Białobrzegi
2 0
Pelikan Łowicz
25 mar 2023
- 17:00
Mławianka Mława
5 1
Ursus Warszawa
26 mar 2023
- 13:00
Unia Skierniewice
1 0
Błonianka Błonie
10 maj 2023
- 15:30
Concordia Elbląg
1 0
Jagiellonia II Białystok
Kolejka 22
1 kwi 2023
- 12:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
0 1
Concordia Elbląg
1 kwi 2023
- 14:00
Unia Skierniewice
0 4
Legionovia Legionowo
1 kwi 2023
- 15:00
Jagiellonia II Białystok
3 3
ŁKS Łódź II
1 kwi 2023
- 16:00
Sokół Ostróda
0 4
Warta Sieradz
1 kwi 2023
- 16:00
Ursus Warszawa
0 2
Legia Warszawa II
1 kwi 2023
- 17:00
Broń Radom
2 4
Mławianka Mława
2 kwi 2023
- 12:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki
2 2
Pilica Białobrzegi
2 kwi 2023
- 12:00
Pelikan Łowicz
2 1
Olimpia Zambrów
2 kwi 2023
- 13:00
Błonianka Błonie
1 0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 23
7 kwi 2023
- 16:00
Concordia Elbląg
2 0
Pelikan Łowicz
8 kwi 2023
- 12:00
ŁKS Łódź II
2 0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
8 kwi 2023
- 12:00
Legia Warszawa II
5 2
Broń Radom
8 kwi 2023
- 12:00
Legionovia Legionowo
3 0
Błonianka Błonie
8 kwi 2023
- 12:00
Pilica Białobrzegi
1 0
Sokół Ostróda
8 kwi 2023
- 14:00
Olimpia Zambrów
1 2
Lechia Tomaszów Mazowiecki
8 kwi 2023
- 14:00
Unia Skierniewice
1 2
Jagiellonia II Białystok
8 kwi 2023
- 15:00
Mławianka Mława
2 3
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
8 kwi 2023
- 17:00
Warta Sieradz
4 0
Ursus Warszawa
Kolejka 24
15 kwi 2023
- 13:00
Błonianka Błonie
1 4
Mławianka Mława
15 kwi 2023
- 15:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
4 0
Unia Skierniewice
15 kwi 2023
- 15:30
Lechia Tomaszów Mazowiecki
1 0
Concordia Elbląg
15 kwi 2023
- 16:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
0 0
Legia Warszawa II
15 kwi 2023
- 16:00
Sokół Ostróda
2 3
Olimpia Zambrów
15 kwi 2023
- 17:00
Broń Radom
2 1
Warta Sieradz
15 kwi 2023
- 17:00
Ursus Warszawa
3 1
Pilica Białobrzegi
16 kwi 2023
- 12:00
Jagiellonia II Białystok
4 0
Legionovia Legionowo
16 kwi 2023
- 12:00
Pelikan Łowicz
0 1
ŁKS Łódź II
Kolejka 25
22 kwi 2023
- 11:00
ŁKS Łódź II
2 0
Lechia Tomaszów Mazowiecki
22 kwi 2023
- 12:00
Legia Warszawa II
4 1
Mławianka Mława
22 kwi 2023
- 12:00
Jagiellonia II Białystok
0 1
Błonianka Błonie
22 kwi 2023
- 14:00
Unia Skierniewice
2 1
Pelikan Łowicz
22 kwi 2023
- 16:00
Pilica Białobrzegi
3 1
Broń Radom
22 kwi 2023
- 17:00
Legionovia Legionowo
1 1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
22 kwi 2023
- 17:00
Olimpia Zambrów
2 0
Ursus Warszawa
22 kwi 2023
- 17:00
Warta Sieradz
1 2
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
23 kwi 2023
- 12:00
Concordia Elbląg
2 0
Sokół Ostróda
Kolejka 26
28 kwi 2023
- 17:30
Błonianka Błonie
0 2
Legia Warszawa II
28 kwi 2023
- 18:00
Broń Radom
2 2
Olimpia Zambrów
29 kwi 2023
- 15:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2 1
Jagiellonia II Białystok
29 kwi 2023
- 16:00
Sokół Ostróda
0 2
ŁKS Łódź II
29 kwi 2023
- 16:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
4 1
Pilica Białobrzegi
29 kwi 2023
- 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki
1 0
Unia Skierniewice
29 kwi 2023
- 17:00
Ursus Warszawa
4 3
Concordia Elbląg
29 kwi 2023
- 17:00
Mławianka Mława