III Liga - Grupa 2

Wszystko
U siebie
Na wyjeździe
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
Świt Skolwin
z z z z z
>
31
23
5
3
59
13
46
74
2
Elana Toruń
r r z z z
>
32
18
9
5
50
20
30
63
3
Unia Swarzędz
z r z z p
>
32
17
6
9
61
45
16
57
4
32
16
5
11
73
53
20
53
5
31
15
7
9
65
35
30
52
6
32
15
4
13
62
55
7
49
7
Noteć Czarnków
z p z p z
>
32
14
6
12
67
54
13
48
8
32
13
8
11
51
46
5
47
9
Polonia Środa
r p p p z
>
32
14
5
13
50
55
-5
47
10
Cartusia Kartuzy
p r p z r
>
32
12
9
11
57
44
13
45
11
Gedania Gdansk
z z p z z
>
32
14
3
15
47
50
-3
45
12
Sokół Kleczew
z z p z z
>
32
13
6
13
55
59
-4
45
13
Vineta Wolin
r p r p p
>
32
12
7
13
37
54
-17
43
14
32
12
5
15
40
55
-15
41
15
Luzino
p r r z z
>
32
9
4
19
45
65
-20
31
16
Stolem Gniewino
r z p p p
>
32
7
10
15
31
52
-21
31
17
32
5
5
22
32
72
-40
20
18
32
2
8
22
36
91
-55
14
pokaż na pełnym ekranie
Świt Skolwin
Elana Toruń
Unia Swarzędz
Stargard Szczeciński
Zawisza Bydgoszcz
Pogoń Szczecin II
Noteć Czarnków
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Polonia Środa
Cartusia Kartuzy
Gedania Gdansk
Sokół Kleczew
Vineta Wolin
Flota Świnoujście
Luzino
Stolem Gniewino
Unia Solec Kujawski
Starogard Gdański
1 Świt Skolwin 1–0 3–1 3–0 3–1 3–0 2–0 2–0 2–0 2–2 4–0 4–0 3–0 2–0 3–1 3–1
2 Elana Toruń 0–0 2–2 3–0 1–0 1–0 0–0 1–0 2–3 3–1 1–0 1–0 1–2 0–0 3–0 3–0 4–0 3–0
3 Unia Swarzędz 1–0 0–0 3–0 2–1 3–2 0–1 1–1 1–0 3–4 3–1 4–0 4–0 2–1 4–3 1–0 2–2
4 Stargard Szczeciński 0–1 3–3 1–3 0–1 2–4 1–1 1–3 4–2 1–2 5–0 6–1 3–1 2–1 2–2 3–1 5–1
5 Zawisza Bydgoszcz 0–1 0–0 1–1 2–4 3–0 3–1 3–1 4–0 0–2 1–2 2–2 2–0 4–1 3–1 5–1 6–0
6 Pogoń Szczecin II 0–4 0–2 3–1 1–4 1–1 2–1 2–0 3–0 2–4 5–2 1–4 1–0 5–1 2–0 2–1 2–3
7 Noteć Czarnków 1–5 0–0 3–1 1–4 5–0 1–1 3–1 4–0 1–2 4–1 3–4 2–3 5–2 3–0 4–2 3–1
8 Pogoń Nowe Skalmierzyce 1–2 1–0 2–3 2–2 0–5 3–1 3–3 1–1 0–2 1–1 3–0 1–2 5–2 0–0 5–2 2–1
9 Polonia Środa 1–0 1–3 1–0 0–3 0–2 1–2 1–4 1–1 0–2 2–1 3–1 1–1 3–1 2–0 3–1 0–0
10 Cartusia Kartuzy 0–1 2–2 6–1 2–0 2–1 4–0 1–3 2–1 1–2 3–3 0–0 1–2 0–0 1–0 5–2 1–1
11 Gedania Gdansk 0–1 0–2 1–2 3–1 2–0 2–1 1–1 0–3 2–3 0–4 2–1 4–1 1–1 0–1 0–1 3–1
12 Sokół Kleczew 2–2 0–1 4–3 0–2 4–1 3–2 2–2 1–4 0–2 3–2 2–1 1–2 1–2 2–0 3–2 4–3
13 Vineta Wolin 1–0 2–1 0–0 1–1 1–1 1–2 0–1 2–3 1–0 2–1 2–3 1–0 2–1 1–1 2–1 0–0
14 Flota Świnoujście 0–0 3–0 2–4 0–3 0–3 1–3 1–3 0–3 3–0 1–1 2–1 1–2 2–0 1–4 0–1 4–1
15 Luzino 0–1 1–2 1–2 1–7 0–0 1–2 1–0 0–4 3–1 1–2 0–0 3–0 1–3 5–2 0–1 3–0
16 Stolem Gniewino 0–0 1–1 0–6 1–1 0–3 1–0 5–0 2–0 0–0 1–2 1–0 2–3 0–0 0–0 2–3
17 Unia Solec Kujawski 1–0 0–2 0–1 2–3 0–2 1–1 1–1 3–2 1–6 0–0 1–0 0–1 0–1 0–2 2–3 3–3
18 Starogard Gdański 0–1 0–4 3–4 0–0 1–4 2–6 0–4 0–2 2–4 2–2 1–3 0–3 2–3 1–3 1–5 1–1
Kolejka 1
4 sie 2023
- 18:00
Świt Skolwin
2 2
Sokół Kleczew
4 sie 2023
- 18:00
Unia Swarzędz
2 2
Starogard Gdański
5 sie 2023
- 12:00
Gedania Gdansk
2 3
Polonia Środa
5 sie 2023
- 14:00
Unia Solec Kujawski
2 3
Stolem Gniewino
5 sie 2023
- 15:00
Luzino
1 7
Zawisza Bydgoszcz
5 sie 2023
- 15:00
Noteć Czarnków
3 4
Vineta Wolin
5 sie 2023
- 16:00
Cartusia Kartuzy
2 1
Pogoń Szczecin II
5 sie 2023
- 17:00
Elana Toruń
3 0
Stargard Szczeciński
5 sie 2023
- 17:00
Flota Świnoujście
0 3
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kolejka 2
11 sie 2023
- 18:00
Stolem Gniewino
0 0
Flota Świnoujście
11 sie 2023
- 18:00
Vineta Wolin
2 1
Luzino
11 sie 2023
- 18:00
Świt Skolwin
2 0
Gedania Gdansk
11 sie 2023
- 18:00
Polonia Środa
1 4
Noteć Czarnków
12 sie 2023
- 15:00
Sokół Kleczew
3 2
Pogoń Szczecin II
12 sie 2023
- 15:00
Stargard Szczeciński
3 1
Unia Solec Kujawski
12 sie 2023
- 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce
1 0
Unia Swarzędz
12 sie 2023
- 17:00
Starogard Gdański
2 2
Cartusia Kartuzy
12 sie 2023
- 19:46
Zawisza Bydgoszcz
0 0
Elana Toruń
Kolejka 3
18 sie 2023
- 18:00
Gedania Gdansk
2 1
Sokół Kleczew
18 sie 2023
- 18:00
Unia Swarzędz
4 3
Stolem Gniewino
19 sie 2023
- 14:00
Noteć Czarnków
1 5
Świt Skolwin
19 sie 2023
- 14:00
Unia Solec Kujawski
0 2
Zawisza Bydgoszcz
19 sie 2023
- 15:00
Luzino
0 4
Polonia Środa
19 sie 2023
- 16:00
Cartusia Kartuzy
1 3
Pogoń Nowe Skalmierzyce
19 sie 2023
- 17:00
Elana Toruń
1 2
Vineta Wolin
19 sie 2023
- 17:00
Flota Świnoujście
0 3
Stargard Szczeciński
20 sie 2023
- 12:00
Pogoń Szczecin II
2 3
Starogard Gdański
Kolejka 4
23 sie 2023
- 17:00
Stargard Szczeciński
1 3
Unia Swarzędz
23 sie 2023
- 17:30
Gedania Gdansk
1 1
Noteć Czarnków
23 sie 2023
- 17:30
Sokół Kleczew
4 3
Starogard Gdański
23 sie 2023
- 17:30
Polonia Środa
1 3
Elana Toruń
23 sie 2023
- 18:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce
0 5
Pogoń Szczecin II
23 sie 2023
- 18:00
Stolem Gniewino
0 0
Cartusia Kartuzy
23 sie 2023
- 18:00
Zawisza Bydgoszcz
2 0
Flota Świnoujście
23 sie 2023
- 18:00
Vineta Wolin
2 1
Unia Solec Kujawski
23 sie 2023
- 18:00
Świt Skolwin
3 0
Luzino
Kolejka 5
26 sie 2023
- 13:00
Unia Swarzędz
2 1
Zawisza Bydgoszcz
26 sie 2023
- 14:00
Unia Solec Kujawski
3 2
Polonia Środa
26 sie 2023
- 16:00
Noteć Czarnków
4 1
Sokół Kleczew
26 sie 2023
- 16:00
Cartusia Kartuzy
6 1
Stargard Szczeciński
27 sie 2023
- 11:00
Luzino
1 2
Gedania Gdansk
27 sie 2023
- 11:00
Pogoń Szczecin II
2 0
Stolem Gniewino
27 sie 2023
- 14:00
Starogard Gdański
0 2
Pogoń Nowe Skalmierzyce
27 sie 2023
- 16:00
Elana Toruń
0 0
Świt Skolwin
27 sie 2023
- 17:00
Flota Świnoujście
2 0
Vineta Wolin
Kolejka 6
1 wrz 2023
- 17:00
Polonia Środa
1 1
Flota Świnoujście
1 wrz 2023
- 17:00
Gedania Gdansk
0 2
Elana Toruń
1 wrz 2023
- 17:30
Vineta Wolin
2 1
Unia Swarzędz
1 wrz 2023
- 17:30
Świt Skolwin
3 1
Unia Solec Kujawski
2 wrz 2023
- 14:00
Sokół Kleczew
1 4
Pogoń Nowe Skalmierzyce
2 wrz 2023
- 15:00
Noteć Czarnków
5 2
Luzino
2 wrz 2023
- 15:00
Stargard Szczeciński
2 4
Pogoń Szczecin II
2 wrz 2023
- 16:00
Stolem Gniewino
2 3
Starogard Gdański
2 wrz 2023
- 17:00
Zawisza Bydgoszcz
0 2
Cartusia Kartuzy
Kolejka 7
8 wrz 2023
- 17:00
Luzino
0 0
Sokół Kleczew
8 wrz 2023
- 17:00
Unia Swarzędz
1 1
Polonia Środa
9 wrz 2023
- 12:00
Unia Solec Kujawski
0 0
Gedania Gdansk
9 wrz 2023
- 14:00
Cartusia Kartuzy
0 0
Vineta Wolin
9 wrz 2023
- 15:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce
0 0
Stolem Gniewino
9 wrz 2023
- 16:00
Elana Toruń
0 0
Noteć Czarnków
9 wrz 2023
- 17:00
Flota Świnoujście
0 0
Świt Skolwin
9 wrz 2023
- 17:00
Starogard Gdański
0 0
Stargard Szczeciński
10 wrz 2023
- 12:00
Pogoń Szczecin II
1 1
Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 8
15 wrz 2023
- 17:00
Noteć Czarnków
4 2
Unia Solec Kujawski
15 wrz 2023
- 17:00
Świt Skolwin
3 1
Unia Swarzędz
16 wrz 2023
- 12:00
Vineta Wolin
1 1
Pogoń Szczecin II
16 wrz 2023
- 12:00
Gedania Gdansk
4 1
Flota Świnoujście
16 wrz 2023
- 12:00
Luzino
1 2
Elana Toruń
16 wrz 2023
- 15:00
Stargard Szczeciński
1 1
Pogoń Nowe Skalmierzyce
16 wrz 2023
- 16:00
Sokół Kleczew
2 0
Stolem Gniewino
16 wrz 2023
- 16:00
Polonia Środa
0 2
Cartusia Kartuzy
16 wrz 2023
- 19:00
Zawisza Bydgoszcz
6 0
Starogard Gdański
Kolejka 9
22 wrz 2023
- 12:00
Pogoń Szczecin II
3 0
Polonia Środa
22 wrz 2023
- 17:00
Unia Swarzędz
3 4
Gedania Gdansk
23 wrz 2023
- 14:00
Cartusia Kartuzy
0 1
Świt Skolwin
23 wrz 2023
- 14:30
Unia Solec Kujawski
0 2
Luzino
23 wrz 2023
- 15:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce
2 2
Zawisza Bydgoszcz
23 wrz 2023
- 16:00
Flota Świnoujście
1 3
Noteć Czarnków
23 wrz 2023
- 16:00
Elana Toruń
1 0
Sokół Kleczew
23 wrz 2023
- 16:00
Starogard Gdański
2 3
Vineta Wolin
23 wrz 2023
- 16:00
Stolem Gniewino
0 6
Stargard Szczeciński
Kolejka 10
30 wrz 2023
- 12:00
Vineta Wolin
0 1
Pogoń Nowe Skalmierzyce
30 wrz 2023
- 12:00
Gedania Gdansk
0 4
Cartusia Kartuzy
30 wrz 2023
- 13:00
Luzino
1 3
Flota Świnoujście
30 wrz 2023
- 15:00
Noteć Czarnków
3 1
Unia Swarzędz
30 wrz 2023
- 16:00
Polonia Środa
0 0
Starogard Gdański
1 paź 2023
- 14:30
Świt Skolwin
3 1
Pogoń Szczecin II
1 paź 2023
- 15:00
Sokół Kleczew
0 2
Stargard Szczeciński
1 paź 2023
- 15:00
Zawisza Bydgoszcz
3 1
Stolem Gniewino
1 paź 2023
- 16:00
Elana Toruń
4 0
Unia Solec Kujawski
Kolejka 11
6 paź 2023
- 16:00
Starogard Gdański
0 1
Świt Skolwin
6 paź 2023
- 16:00
Stargard Szczeciński
0 1
Zawisza Bydgoszcz
7 paź 2023
- 12:00
Unia Solec Kujawski
1 0
Sokół Kleczew
7 paź 2023
- 12:00
Pogoń Szczecin II
5 2
Gedania Gdansk
7 paź 2023
- 13:00
Cartusia Kartuzy
4 0
Noteć Czarnków
7 paź 2023
- 13:00
Unia Swarzędz
2 1
Luzino
7 paź 2023
- 14:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce
3 3
Polonia Środa
7 paź 2023
- 15:00
Flota Świnoujście
3 0
Elana Toruń
7 paź 2023
- 15:00
Stolem Gniewino
2 3
Vineta Wolin
Kolejka 12
14 paź 2023
- 12:00
Gedania Gdansk
3 1
Starogard Gdański
14 paź 2023
- 12:00
Unia Solec Kujawski
0 1
Flota Świnoujście
14 paź 2023
- 13:00
Luzino
3 1
Cartusia Kartuzy
14 paź 2023
- 14:00
Sokół Kleczew
4 1
Zawisza Bydgoszcz
14 paź 2023
- 14:00
Vineta Wolin
0 0
Stargard Szczeciński
14 paź 2023
- 15:00
Noteć Czarnków
5 0
Pogoń Szczecin II
14 paź 2023
- 15:00
Świt Skolwin
2 0
Pogoń Nowe Skalmierzyce
15 paź 2023
- 15:00
Polonia Środa
2 0
Stolem Gniewino
11 maj 2024
- 16:00
Elana Toruń
2 2
Unia Swarzędz
Kolejka 13
20 paź 2023
- 15:00
Stolem Gniewino
0 0
Świt Skolwin
21 paź 2023
- 12:00
Stargard Szczeciński
1 3
Polonia Środa
21 paź 2023
- 13:00
Unia Swarzędz
1 0
Unia Solec Kujawski
21 paź 2023
- 14:00
Flota Świnoujście
1 2
Sokół Kleczew
21 paź 2023
- 14:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce
0 2
Gedania Gdansk
21 paź 2023
- 14:00
Zawisza Bydgoszcz
2 2
Vineta Wolin
21 paź 2023
- 15:00
Starogard Gdański
0 4
Noteć Czarnków
22 paź 2023
- 12:00
Pogoń Szczecin II
5 1
Luzino
31 paź 2023
- 13:30
Cartusia Kartuzy
2 2
Elana Toruń
Kolejka 14
28 paź 2023
- 12:00
Świt Skolwin
3 0
Stargard Szczeciński
28 paź 2023
- 12:00
Gedania Gdansk
0 1
Stolem Gniewino
28 paź 2023
- 12:00
Unia Solec Kujawski
1 6
Cartusia Kartuzy
28 paź 2023
- 13:00
Flota Świnoujście
2 4
Unia Swarzędz
28 paź 2023
- 14:00
Noteć Czarnków
1 1
Pogoń Nowe Skalmierzyce
28 paź 2023
- 14:00
Sokół Kleczew
2 1
Vineta Wolin
28 paź 2023
- 14:00
Polonia Środa
0 2
Zawisza Bydgoszcz
28 paź 2023
- 14:00
Elana Toruń
1 0
Pogoń Szczecin II
28 paź 2023
- 14:30
Luzino
3 0
Starogard Gdański
Kolejka 15
3 lis 2023
- 14:00
Pogoń Szczecin II
2 1
Unia Solec Kujawski
4 lis 2023
- 12:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce
5 2
Luzino
4 lis 2023
- 12:00
Vineta Wolin
2 3
Polonia Środa
4 lis 2023
- 13:00
Stolem Gniewino
1 0
Noteć Czarnków
4 lis 2023
- 13:00
Unia Swarzędz
3 1
Sokół Kleczew
4 lis 2023
- 13:00
Starogard Gdański
0 4
Elana Toruń
4 lis 2023
- 13:00
Stargard Szczeciński
1 2
Gedania Gdansk
5 lis 2023
- 13:00
Cartusia Kartuzy
1 2
Flota Świnoujście
5 lis 2023
- 13:00
Zawisza Bydgoszcz
0 1
Świt Skolwin
Kolejka 16
11 lis 2023
- 12:00
Gedania Gdansk
2 0
Zawisza Bydgoszcz
11 lis 2023
- 12:00
Luzino
5 2
Stolem Gniewino
11 lis 2023
- 13:00
Noteć Czarnków
1 4
Stargard Szczeciński
11 lis 2023
- 13:00
Sokół Kleczew
0 2
Polonia Środa
11 lis 2023
- 13:00
Świt Skolwin
4 0
Vineta Wolin
11 lis 2023
- 13:00
Elana Toruń
1 0
Pogoń Nowe Skalmierzyce
11 lis 2023
- 13:00
Unia Solec Kujawski
3 3
Starogard Gdański
11 lis 2023
- 13:00
Flota Świnoujście
1 3
Pogoń Szczecin II
11 lis 2023
- 13:00
Unia Swarzędz
1 0
Cartusia Kartuzy
Kolejka 17
18 lis 2023
- 12:00
Cartusia Kartuzy
3 3
Sokół Kleczew
18 lis 2023
- 12:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce
5 2
Unia Solec Kujawski
18 lis 2023
- 12:00
Vineta Wolin
2 1
Gedania Gdansk
18 lis 2023
- 13:00
Zawisza Bydgoszcz
3 1
Noteć Czarnków
18 lis 2023
- 13:00
Starogard Gdański
1 3
Flota Świnoujście
18 lis 2023
- 13:00
Stargard Szczeciński
2 1
Luzino
18 lis 2023
- 13:00
Polonia Środa
1 0
Świt Skolwin
19 lis 2023
- 12:00
Pogoń Szczecin II
3 1
Unia Swarzędz
8 cze 2024
- 17:00
Stolem Gniewino
- -
Elana Toruń
Kolejka 18
25 lis 2023
- 12:00
Polonia Środa
2 1
Gedania Gdansk
25 lis 2023
- 12:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce
1 2
Flota Świnoujście
25 lis 2023
- 13:00
Sokół Kleczew
2 2
Świt Skolwin
25 lis 2023
- 13:00
Zawisza Bydgoszcz
4 1
Luzino
25 lis 2023
- 13:00
Stargard Szczeciński
3 3
Elana Toruń
25 lis 2023
- 13:00
Starogard Gdański
3 4
Unia Swarzędz
26 lis 2023
- 12:00
Pogoń Szczecin II
2 4
Cartusia Kartuzy
20 mar 2024
- 14:00
Vineta Wolin
1 2
Noteć Czarnków
20 mar 2024
- 14:00
Stolem Gniewino
0 0
Unia Solec Kujawski
Kolejka 19
1 mar 2024
- 13:30
Gedania Gdansk
0 1
Świt Skolwin
1 mar 2024
- 15:00
Luzino
3 0
Vineta Wolin
2 mar 2024
- 12:00
Pogoń Szczecin II
1 4
Sokół Kleczew
2 mar 2024
- 12:00
Unia Solec Kujawski
2 3
Stargard Szczeciński
2 mar 2024
- 13:00
Flota Świnoujście
0 1
Stolem Gniewino
2 mar 2024
- 14:00
Noteć Czarnków
3 1
Polonia Środa
2 mar 2024
- 15:00
Unia Swarzędz
0 1
Pogoń Nowe Skalmierzyce
2 mar 2024
- 17:00
Elana Toruń
1 0
Zawisza Bydgoszcz
3 mar 2024
- 15:30
Cartusia Kartuzy
1 1
Starogard Gdański
Kolejka 20
9 mar 2024
- 12:00
Vineta Wolin
1 0
Elana Toruń
9 mar 2024
- 13:00
Zawisza Bydgoszcz
5 1
Unia Solec Kujawski
9 mar 2024
- 13:00
Stargard Szczeciński
3 1
Flota Świnoujście
9 mar 2024
- 14:00
Sokół Kleczew
3 2
Gedania Gdansk
9 mar 2024
- 14:00
Stolem Gniewino
1 1
Unia Swarzędz
9 mar 2024
- 14:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce
1 1
Cartusia Kartuzy
9 mar 2024
- 14:00
Starogard Gdański
2 6
Pogoń Szczecin II
9 mar 2024
- 15:00
Świt Skolwin
3 0
Noteć Czarnków
10 mar 2024
- 15:00
Polonia Środa
3 1
Luzino
Kolejka 21
16 mar 2024
- 12:00
Unia Solec Kujawski
0 1
Vineta Wolin
16 mar 2024
- 12:00
Luzino
0 1
Świt Skolwin
16 mar 2024
- 13:00
Flota Świnoujście
0 3
Zawisza Bydgoszcz
16 mar 2024
- 14:00
Noteć Czarnków
1 2
Gedania Gdansk
16 mar 2024
- 14:00
Starogard Gdański
0 3
Sokół Kleczew
16 mar 2024
- 14:00
Elana Toruń
2 3
Polonia Środa
16 mar 2024
- 15:00
Unia Swarzędz
3 0
Stargard Szczeciński
16 mar 2024
- 15:30
Cartusia Kartuzy
1 0
Stolem Gniewino
17 mar 2024
- 12:00
Pogoń Szczecin II
2 0
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kolejka 22
22 mar 2024
- 15:00
Gedania Gdansk
1 1
Luzino
23 mar 2024
- 13:00
Zawisza Bydgoszcz
1 1
Unia Swarzędz
23 mar 2024
- 14:00
Sokół Kleczew
2 2
Noteć Czarnków
23 mar 2024
- 14:00
Stargard Szczeciński
4 2
Cartusia Kartuzy
23 mar 2024
- 14:00
Stolem Gniewino
0 3
Pogoń Szczecin II
23 mar 2024
- 14:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce
2 1
Starogard Gdański
23 mar 2024
- 15:00
Świt Skolwin
1 0
Elana Toruń
23 mar 2024
- 16:00
Polonia Środa
3 1
Unia Solec Kujawski
24 mar 2024
- 12:00
Vineta Wolin
1 0
Flota Świnoujście
Kolejka 23
28 mar 2024
- 16:00
Unia Swarzędz
4 0
Vineta Wolin
29 mar 2024
- 12:00
Pogoń Szczecin II
1 4
Stargard Szczeciński
29 mar 2024
- 14:00
Unia Solec Kujawski
1 0
Świt Skolwin
29 mar 2024
- 15:30
Luzino
1 2
Noteć Czarnków
30 mar 2024
- 12:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce
1 1
Sokół Kleczew
30 mar 2024
- 12:00
Cartusia Kartuzy
2 0
Zawisza Bydgoszcz
30 mar 2024
- 13:00
Flota Świnoujście
3 0
Polonia Środa
30 mar 2024
- 14:00
Starogard Gdański
1 1
Stolem Gniewino
30 mar 2024
- 15:00
Elana Toruń
1 0
Gedania Gdansk
Kolejka 24
5 kwi 2024
- 16:30
Świt Skolwin
4 0
Flota Świnoujście
6 kwi 2024
- 12:00
Gedania Gdansk
0 1
Unia Solec Kujawski
6 kwi 2024
- 14:00
Noteć Czarnków
0 0
Elana Toruń
6 kwi 2024
- 15:00
Zawisza Bydgoszcz
3 0
Pogoń Szczecin II
6 kwi 2024
- 15:00
Stargard Szczeciński
5 1
Starogard Gdański
6 kwi 2024
- 16:00
Sokół Kleczew
1 2
Luzino
6 kwi 2024
- 16:00
Vineta Wolin
1 0
Cartusia Kartuzy
6 kwi 2024
- 16:00
Stolem Gniewino
5 0
Pogoń Nowe Skalmierzyce
7 kwi 2024
- 12:00
Polonia Środa
1 0
Unia Swarzędz
Kolejka 25
12 kwi 2024
- 17:00
Unia Solec Kujawski
1 1
Noteć Czarnków
12 kwi 2024
- 17:00
Unia Swarzędz
1 0
Świt Skolwin
13 kwi 2024
- 12:00
Cartusia Kartuzy
2 1
Polonia Środa
13 kwi 2024
- 14:30
Pogoń Szczecin II
1 0
Vineta Wolin
13 kwi 2024
- 15:00
Flota Świnoujście
2 1
Gedania Gdansk
13 kwi 2024
- 15:00
Elana Toruń
3 0
Luzino
13 kwi 2024
- 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce
2 3
Stargard Szczeciński
13 kwi 2024
- 16:00
Starogard Gdański
1 4
Zawisza Bydgoszcz
14 kwi 2024
- 13:00
Stolem Gniewino
1 0
Sokół Kleczew
Kolejka 26
20 kwi 2024
- 12:00
Luzino
0 1
Unia Solec Kujawski
20 kwi 2024
- 12:00
Gedania Gdansk
1 2
Unia Swarzędz
20 kwi 2024
- 14:00
Vineta Wolin
0 0
Starogard Gdański
20 kwi 2024
- 15:00
Noteć Czarnków
2 3
Flota Świnoujście
20 kwi 2024
- 15:00
Zawisza Bydgoszcz
3 1
Pogoń Nowe Skalmierzyce