III Liga - Grupa 2

Wszystko
U siebie
Na wyjeździe
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
33
20
9
4
68
18
50
69
2
33
19
9
5
66
25
41
66
3
Polonia Środa
r p r z r
>
33
19
5
9
72
53
19
62
4
33
18
5
10
66
45
21
59
5
Gedania Gdansk
p p p p p
>
33
18
4
11
60
59
1
58
6
33
16
8
9
41
35
6
56
7
Świt Skolwin
z r p r r
>
33
15
8
10
58
39
19
53
8
33
15
6
12
48
46
2
51
9
Sokół Kleczew
z p p p z
>
33
13
5
15
50
48
2
44
10
Unia Swarzędz
p z p p r
>
33
10
11
12
34
42
-8
41
11
33
9
13
11
43
44
-1
40
12
Stolem Gniewino
p p z r r
>
33
8
9
16
30
52
-22
33
13
33
8
8
17
37
59
-22
32
14
Vineta Wolin
p p z z z
>
33
7
11
15
44
66
-22
32
15
Jarota Jarocin
r r z r z
>
33
8
7
18
38
65
-27
31
16
Bałtyk Gdynia
z z p r p
>
33
6
5
22
36
70
-34
23
17
Cartusia Kartuzy
r r z r r
>
16
3
10
3
15
15
0
19
18
Przodkowo
p p p z z
17
6
1
10
17
25
-8
19
19
Unia Janikowo
p p r p p
>
17
2
4
11
17
34
-17
10
pokaż na pełnym ekranie
Olimpia Grudziądz
Pogoń Szczecin II
Polonia Środa
Zawisza Bydgoszcz
Gedania Gdansk
Starogard Gdański
Świt Skolwin
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Sokół Kleczew
Unia Swarzędz
Stargard Szczeciński
Stolem Gniewino
Unia Solec Kujawski
Vineta Wolin
Jarota Jarocin
Bałtyk Gdynia
Cartusia Kartuzy
Przodkowo
Unia Janikowo
1 Olimpia Grudziądz 0–0 0–0 1–1 1–1 1–3 2–0 1–1 0–0 2–2 0–0 1–0 4–1 1–0 5–1 4–0 3–0
2 Pogoń Szczecin II 2–1 6–0 5–1 5–0 2–1 3–0 2–1 1–0 3–0 2–2 0–0 3–0 3–0 4–0 1–1 1–0
3 Polonia Środa 1–4 2–0 2–0 4–2 1–2 5–0 2–4 2–3 3–1 0–3 4–0 2–0 8–5 1–0 4–1 1–1 3–1
4 Zawisza Bydgoszcz 1–0 2–1 1–3 1–3 1–0 0–1 1–2 4–0 4–0 2–0 0–2 2–1 2–2 1–2 5–1 1–0 5–1
5 Gedania Gdansk 1–4 1–1 1–3 0–3 2–4 3–1 4–3 1–3 0–2 2–5 3–0 5–2 4–0 1–0 3–2 2–4 2–1
6 Starogard Gdański 0–2 0–2 2–1 1–2 0–1 1–0 0–0 3–1 1–1 1–0 1–0 0–3 1–2 2–1 2–1 2–2 1–0
7 Świt Skolwin 0–3 0–2 6–0 3–3 1–1 0–0 6–0 0–1 2–0 3–0 3–1 3–1 0–0 5–0 2–0 0–0 4–2
8 Pogoń Nowe Skalmierzyce 1–2 1–1 0–1 0–4 0–1 1–1 4–2 1–0 0–2 1–0 1–2 1–2 1–2 1–1 2–0 3–1
9 Sokół Kleczew 1–0 0–1 1–0 4–1 1–2 1–2 2–2 2–3 1–0 2–2 5–0 0–2 1–2 7–1 2–1 1–2 4–1
10 Unia Swarzędz 0–1 1–2 0–0 1–1 1–3 1–1 0–0 0–1 1–2 2–1 2–1 1–1 3–0 2–1 3–1 0–0 1–0
11 Stargard Szczeciński 0–4 0–0 1–2 3–0 1–2 1–1 0–2 0–2 2–1 0–0 2–2 0–0 1–1 2–2 1–1 0–2 3–1
12 Stolem Gniewino 0–4 1–4 1–1 0–0 2–1 0–1 0–3 2–1 3–1 4–1 1–2 0–1 1–1 3–2 1–0 1–2
13 Unia Solec Kujawski 0–4 1–0 2–2 3–4 0–1 1–2 0–3 1–1 0–1 1–2 1–3 1–1 3–3 2–2 0–2 0–1
14 Vineta Wolin 0–5 3–2 1–3 1–3 2–3 1–1 1–1 2–3 0–0 0–0 2–2 2–0 0–1 1–2 3–1 1–0
15 Jarota Jarocin 0–3 0–2 1–2 0–3 1–1 2–1 2–3 0–1 1–1 3–0 2–3 1–0 3–0 3–2 0–2 0–2 1–1
16 Bałtyk Gdynia 1–2 4–3 2–4 1–5 0–1 0–1 1–2 0–2 3–1 2–2 0–3 0–0 2–4 3–2 0–0 0–1
17 Cartusia Kartuzy 0–0 1–1 0–2 0–0 0–0 1–1 1–1 1–3
18 Przodkowo 1–5 1–2 1–2 1–2 1–0 4–0 0–2 1–3
19 Unia Janikowo 0–3 1–1 1–3 1–1 0–1 3–1 3–0 0–0
Kolejka 1
5 sie 2022
- 18:00
Świt Skolwin
6 0
Polonia Środa
5 sie 2022
- 19:00
Stolem Gniewino
0 4
Olimpia Grudziądz
6 sie 2022
- 12:00
Gedania Gdansk
2 5
Stargard Szczeciński
6 sie 2022
- 13:00
Unia Swarzędz
3 1
Bałtyk Gdynia
6 sie 2022
- 13:00
Vineta Wolin
1 3
Zawisza Bydgoszcz
6 sie 2022
- 14:00
Unia Solec Kujawski
0 1
Przodkowo
6 sie 2022
- 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce
1 1
Starogard Gdański
6 sie 2022
- 17:00
Sokół Kleczew
4 1
Unia Janikowo
6 sie 2022
- 17:00
Jarota Jarocin
0 2
Pogoń Szczecin II
Kolejka 2
12 sie 2022
- 18:00
Stargard Szczeciński
1 1
Bałtyk Gdynia
12 sie 2022
- 18:00
Olimpia Grudziądz
2 0
Świt Skolwin
12 sie 2022
- 18:00
Przodkowo
4 0
Sokół Kleczew
12 sie 2022
- 18:00
Polonia Środa
2 0
Unia Solec Kujawski
13 sie 2022
- 12:00
Gedania Gdansk
3 0
Stolem Gniewino
13 sie 2022
- 17:00
Zawisza Bydgoszcz
1 2
Jarota Jarocin
13 sie 2022
- 17:00
Starogard Gdański
1 1
Unia Swarzędz
13 sie 2022
- 17:00
Unia Janikowo
3 1
Vineta Wolin
14 sie 2022
- 12:00
Pogoń Szczecin II
2 1
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kolejka 3
17 sie 2022
- 17:00
Świt Skolwin
1 1
Gedania Gdansk
17 sie 2022
- 17:00
Jarota Jarocin
1 1
Unia Janikowo
17 sie 2022
- 17:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce
0 4
Zawisza Bydgoszcz
17 sie 2022
- 17:00
Unia Swarzędz
1 2
Pogoń Szczecin II
17 sie 2022
- 17:00
Bałtyk Gdynia
0 1
Starogard Gdański
17 sie 2022
- 17:30
Unia Solec Kujawski
0 4
Olimpia Grudziądz
17 sie 2022
- 17:30
Sokół Kleczew
1 0
Polonia Środa
17 sie 2022
- 18:00
Vineta Wolin
1 0
Przodkowo
17 sie 2022
- 19:00
Stolem Gniewino
1 2
Stargard Szczeciński
Kolejka 4
20 sie 2022
- 12:00
Pogoń Szczecin II
1 1
Bałtyk Gdynia
20 sie 2022
- 12:00
Gedania Gdansk
5 2
Unia Solec Kujawski
20 sie 2022
- 14:00
Polonia Środa
8 5
Vineta Wolin
20 sie 2022
- 16:00
Przodkowo
1 3
Jarota Jarocin
20 sie 2022
- 17:00
Unia Janikowo
1 3
Pogoń Nowe Skalmierzyce
21 sie 2022
- 13:00
Stargard Szczeciński
1 1
Starogard Gdański
21 sie 2022
- 16:00
Stolem Gniewino
0 3
Świt Skolwin
21 sie 2022
- 17:00
Zawisza Bydgoszcz
4 0
Unia Swarzędz
21 sie 2022
- 17:00
Olimpia Grudziądz
0 0
Sokół Kleczew
Kolejka 5
26 sie 2022
- 17:00
Bałtyk Gdynia
1 5
Zawisza Bydgoszcz
26 sie 2022
- 18:00
Unia Swarzędz
1 0
Unia Janikowo
27 sie 2022
- 14:00
Unia Solec Kujawski
1 1
Stolem Gniewino
27 sie 2022
- 16:00
Sokół Kleczew
1 2
Gedania Gdansk
27 sie 2022
- 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce
3 1
Przodkowo
27 sie 2022
- 17:00
Jarota Jarocin
1 2
Polonia Środa
27 sie 2022
- 17:00
Starogard Gdański
0 2
Pogoń Szczecin II
27 sie 2022
- 17:00
Vineta Wolin
0 5
Olimpia Grudziądz
28 sie 2022
- 18:00
Świt Skolwin
3 0
Stargard Szczeciński
Kolejka 6
2 wrz 2022
- 17:00
Olimpia Grudziądz
5 1
Jarota Jarocin
2 wrz 2022
- 17:15
Świt Skolwin
3 1
Unia Solec Kujawski
3 wrz 2022
- 12:00
Gedania Gdansk
4 0
Vineta Wolin
3 wrz 2022
- 15:00
Unia Janikowo
3 0
Bałtyk Gdynia
3 wrz 2022
- 16:00
Przodkowo
0 2
Unia Swarzędz
3 wrz 2022
- 16:00
Stolem Gniewino
3 1
Sokół Kleczew
3 wrz 2022
- 17:00
Stargard Szczeciński
0 0
Pogoń Szczecin II
4 wrz 2022
- 12:00
Zawisza Bydgoszcz
1 0
Starogard Gdański
4 wrz 2022
- 17:00
Polonia Środa
2 4
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kolejka 7
10 wrz 2022
- 12:00
Pogoń Szczecin II
5 1
Zawisza Bydgoszcz
10 wrz 2022
- 12:00
Vineta Wolin
2 0
Stolem Gniewino
10 wrz 2022
- 13:00
Unia Swarzędz
0 0
Polonia Środa
10 wrz 2022
- 14:00
Unia Solec Kujawski
1 3
Stargard Szczeciński
10 wrz 2022
- 15:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce
1 2
Olimpia Grudziądz
10 wrz 2022
- 16:00
Starogard Gdański
1 0
Unia Janikowo
10 wrz 2022
- 17:00
Sokół Kleczew
2 2
Świt Skolwin
10 wrz 2022
- 17:00
Jarota Jarocin
1 1
Gedania Gdansk
10 wrz 2022
- 17:00
Bałtyk Gdynia
0 1
Przodkowo
Kolejka 8
16 wrz 2022
- 16:30
Polonia Środa
4 1
Bałtyk Gdynia
16 wrz 2022
- 17:00
Przodkowo
1 2
Starogard Gdański
16 wrz 2022
- 17:00
Gedania Gdansk
4 3
Pogoń Nowe Skalmierzyce
16 wrz 2022
- 18:00
Stolem Gniewino
3 2
Jarota Jarocin
17 wrz 2022
- 13:00
Unia Janikowo
1 1
Pogoń Szczecin II
17 wrz 2022
- 14:00
Unia Solec Kujawski
0 1
Sokół Kleczew
17 wrz 2022
- 15:00
Stargard Szczeciński
3 0
Zawisza Bydgoszcz
17 wrz 2022
- 16:00
Olimpia Grudziądz
2 2
Unia Swarzędz
17 wrz 2022
- 17:00
Świt Skolwin
0 0
Vineta Wolin
Kolejka 9
23 wrz 2022
- 16:00
Jarota Jarocin
2 3
Świt Skolwin
23 wrz 2022
- 18:00
Bałtyk Gdynia
1 2
Olimpia Grudziądz
24 wrz 2022
- 12:30
Vineta Wolin
0 1
Unia Solec Kujawski
24 wrz 2022
- 13:00
Unia Swarzędz
1 3
Gedania Gdansk
24 wrz 2022
- 14:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce
1 2
Stolem Gniewino
24 wrz 2022
- 15:00
Zawisza Bydgoszcz
5 1
Unia Janikowo
24 wrz 2022
- 15:30
Pogoń Szczecin II
1 0
Przodkowo
24 wrz 2022
- 16:00
Sokół Kleczew
2 2
Stargard Szczeciński
24 wrz 2022
- 16:00
Starogard Gdański
2 1
Polonia Środa
Kolejka 10
30 wrz 2022
- 16:00
Przodkowo
1 2
Zawisza Bydgoszcz
30 wrz 2022
- 16:30
Świt Skolwin
6 0
Pogoń Nowe Skalmierzyce
1 paź 2022
- 12:00
Gedania Gdansk
3 2
Bałtyk Gdynia
1 paź 2022
- 13:00
Stargard Szczeciński
3 1
Unia Janikowo
1 paź 2022
- 13:00
Sokół Kleczew
1 2
Vineta Wolin
1 paź 2022
- 14:00
Polonia Środa
2 0
Pogoń Szczecin II
1 paź 2022
- 14:00
Unia Solec Kujawski
2 2
Jarota Jarocin
1 paź 2022
- 15:00
Stolem Gniewino
4 1
Unia Swarzędz
1 paź 2022
- 16:00
Olimpia Grudziądz
1 3
Starogard Gdański
Kolejka 11
7 paź 2022
- 15:30
Starogard Gdański
0 1
Gedania Gdansk
7 paź 2022
- 16:00
Jarota Jarocin
1 1
Sokół Kleczew
8 paź 2022
- 12:00
Vineta Wolin
2 2
Stargard Szczeciński
8 paź 2022
- 13:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce
1 2
Unia Solec Kujawski
8 paź 2022
- 13:00
Unia Swarzędz
0 0
Świt Skolwin
8 paź 2022
- 14:00
Zawisza Bydgoszcz
1 3
Polonia Środa
8 paź 2022
- 16:00
Unia Janikowo
0 0
Przodkowo
8 paź 2022
- 17:00
Bałtyk Gdynia
0 0
Stolem Gniewino
9 paź 2022
- 12:00
Pogoń Szczecin II
2 1
Olimpia Grudziądz
Kolejka 12
14 paź 2022
- 16:00
Świt Skolwin
2 0
Bałtyk Gdynia
15 paź 2022
- 12:00
Gedania Gdansk
1 1
Pogoń Szczecin II
15 paź 2022
- 12:00
Vineta Wolin
1 2
Jarota Jarocin
15 paź 2022
- 13:00
Stargard Szczeciński
0 2
Przodkowo
15 paź 2022
- 14:00
Polonia Środa
3 1
Unia Janikowo
15 paź 2022
- 14:00
Unia Solec Kujawski
1 2
Unia Swarzędz
15 paź 2022
- 14:00
Sokół Kleczew
2 3
Pogoń Nowe Skalmierzyce
15 paź 2022
- 15:00
Olimpia Grudziądz
1 1
Zawisza Bydgoszcz
15 paź 2022
- 15:00
Stolem Gniewino
0 1
Starogard Gdański
Kolejka 13
21 paź 2022
- 18:00
Bałtyk Gdynia
2 4
Unia Solec Kujawski
22 paź 2022
- 12:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce
1 2
Vineta Wolin
22 paź 2022
- 13:00
Unia Swarzędz
1 2
Sokół Kleczew
22 paź 2022
- 15:00
Starogard Gdański
1 0
Świt Skolwin
22 paź 2022
- 15:00
Unia Janikowo
0 3
Olimpia Grudziądz
22 paź 2022
- 15:00
Przodkowo
1 5
Polonia Środa
22 paź 2022
- 15:30
Jarota Jarocin
2 3
Stargard Szczeciński
23 paź 2022
- 12:00
Zawisza Bydgoszcz
1 3
Gedania Gdansk
23 paź 2022
- 15:00
Pogoń Szczecin II
0 0
Stolem Gniewino
Kolejka 14
28 paź 2022
- 15:15
Świt Skolwin
0 2
Pogoń Szczecin II
29 paź 2022
- 12:00
Gedania Gdansk
2 1
Unia Janikowo
29 paź 2022
- 13:00
Stargard Szczeciński
1 2
Polonia Środa
29 paź 2022
- 13:00
Stolem Gniewino
0 0
Zawisza Bydgoszcz
29 paź 2022
- 13:00
Unia Solec Kujawski
1 2
Starogard Gdański
29 paź 2022
- 14:00
Olimpia Grudziądz
3 0
Przodkowo
29 paź 2022
- 14:00
Sokół Kleczew
2 1
Bałtyk Gdynia
29 paź 2022
- 15:00
Jarota Jarocin
0 1
Pogoń Nowe Skalmierzyce
29 paź 2022
- 15:30
Vineta Wolin
0 0
Unia Swarzędz
Kolejka 15
4 lis 2022
- 18:00
Bałtyk Gdynia
3 2
Vineta Wolin
5 lis 2022
- 13:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce
1 0
Stargard Szczeciński
5 lis 2022
- 13:00
Zawisza Bydgoszcz
0 1
Świt Skolwin
5 lis 2022
- 13:00
Polonia Środa
1 4
Olimpia Grudziądz
5 lis 2022
- 14:00
Unia Swarzędz
2 1
Jarota Jarocin
5 lis 2022
- 14:00
Starogard Gdański
3 1
Sokół Kleczew
5 lis 2022
- 15:00
Unia Janikowo
1 1
Stolem Gniewino
5 lis 2022
- 15:00
Przodkowo
1 2
Gedania Gdansk
6 lis 2022
- 13:00
Pogoń Szczecin II
3 0
Unia Solec Kujawski
Kolejka 16
11 lis 2022
- 13:00
Świt Skolwin
4 2
Unia Janikowo
11 lis 2022
- 14:00
Stolem Gniewino
1 2
Przodkowo
11 lis 2022
- 14:00
Sokół Kleczew
0 1
Pogoń Szczecin II
12 lis 2022
- 13:00
Gedania Gdansk
1 3
Polonia Środa
12 lis 2022
- 13:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce
0 2
Unia Swarzędz
12 lis 2022
- 14:00
Stargard Szczeciński
0 4
Olimpia Grudziądz
12 lis 2022
- 14:00
Unia Solec Kujawski
3 4
Zawisza Bydgoszcz
12 lis 2022
- 14:00
Vineta Wolin
1 1
Starogard Gdański
13 lis 2022
- 14:45
Jarota Jarocin
0 2
Bałtyk Gdynia
Kolejka 17
18 lis 2022
- 18:00
Pogoń Szczecin II
3 0
Vineta Wolin
19 lis 2022
- 12:00
Bałtyk Gdynia
0 2
Pogoń Nowe Skalmierzyce
19 lis 2022
- 13:00
Zawisza Bydgoszcz
4 0
Sokół Kleczew
19 lis 2022
- 13:00
Przodkowo
1 0
Świt Skolwin
19 lis 2022
- 13:30
Unia Janikowo
0 1
Unia Solec Kujawski
19 lis 2022
- 14:00
Unia Swarzędz
2 1
Stargard Szczeciński
19 lis 2022
- 14:00
Polonia Środa
4 0
Stolem Gniewino
25 lut 2023
- 15:00
Olimpia Grudziądz
1 1
Gedania Gdansk
15 mar 2023
- 16:30
Starogard Gdański
2 1
Jarota Jarocin
Kolejka 18
3 mar 2023
- 16:00
Olimpia Grudziądz
1 0
Stolem Gniewino
4 mar 2023
- 13:00
Pogoń Szczecin II
4 0
Jarota Jarocin
4 mar 2023
- 13:00
Zawisza Bydgoszcz
2 2
Vineta Wolin
4 mar 2023
- 13:00
Cartusia Kartuzy
1 1
Unia Solec Kujawski
4 mar 2023
- 14:00
Stargard Szczeciński
1 2
Gedania Gdansk
4 mar 2023
- 15:00
Starogard Gdański
0 0
Pogoń Nowe Skalmierzyce
4 mar 2023
- 16:00
Polonia Środa
5 0
Świt Skolwin
4 mar 2023
- 18:00
Bałtyk Gdynia
2 2
Unia Swarzędz
4 mar 2023
- 19:00
Unia Janikowo
- -
Sokół Kleczew
Kolejka 19
11 mar 2023
- 14:00
Vineta Wolin
- -
Unia Janikowo
11 mar 2023
- 14:00
Unia Swarzędz
1 1
Starogard Gdański
11 mar 2023
- 15:00
Sokół Kleczew
1 2
Cartusia Kartuzy
11 mar 2023
- 16:00
Stolem Gniewino
2 1
Gedania Gdansk
11 mar 2023
- 16:30
Świt Skolwin
0 3
Olimpia Grudziądz
11 mar 2023
- 17:00
Jarota Jarocin
0 3
Zawisza Bydgoszcz
11 mar 2023
- 18:00
Bałtyk Gdynia
0 3
Stargard Szczeciński
12 mar 2023
- 13:00
Unia Solec Kujawski
2 2
Polonia Środa
19 kwi 2023
- 17:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce
1 1
Pogoń Szczecin II
Kolejka 20
17 mar 2023
- 16:30
Olimpia Grudziądz
4 1
Unia Solec Kujawski
18 mar 2023
- 13:00
Gedania Gdansk
3 1
Świt Skolwin
18 mar 2023
- 13:00
Cartusia Kartuzy
1 1
Vineta Wolin
18 mar 2023
- 14:00
Stargard Szczeciński
2 2
Stolem Gniewino
18 mar 2023
- 15:00
Zawisza Bydgoszcz
1 2
Pogoń Nowe Skalmierzyce
18 mar 2023
- 16:00
Polonia Środa
2 3
Sokół Kleczew
18 mar 2023
- 19:00
Unia Janikowo
- -
Jarota Jarocin
19 mar 2023
- 13:00
Pogoń Szczecin II
3 0
Unia Swarzędz
19 mar 2023
- 15:00
Starogard Gdański
2 1
Bałtyk Gdynia
Kolejka 21
25 mar 2023
- 13:30
Vineta Wolin
1 3
Polonia Środa
25 mar 2023
- 14:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce
- -
Unia Janikowo
25 mar 2023
- 14:00
Unia Swarzędz
1 1
Zawisza Bydgoszcz
25 mar 2023
- 15:00
Unia Solec Kujawski
0 1
Gedania Gdansk
25 mar 2023
- 16:00
Starogard Gdański
1 0
Stargard Szczeciński
25 mar 2023
- 16:00
Sokół Kleczew
1 0
Olimpia Grudziądz
25 mar 2023
- 16:30
Jarota Jarocin
0 2
Cartusia Kartuzy
25 mar 2023
- 18:00
Bałtyk Gdynia
4 3
Pogoń Szczecin II
26 mar 2023
- 16:00
Świt Skolwin
3 1
Stolem Gniewino
Kolejka 22
31 mar 2023
- 17:00
Pogoń Szczecin II
2 1
Starogard Gdański
1 kwi 2023
- 12:00
Gedania Gdansk
1 3
Sokół Kleczew
1 kwi 2023
- 13:00
Stargard Szczeciński
0 2
Świt Skolwin
1 kwi 2023
- 14:00
Zawisza Bydgoszcz
5 1
Bałtyk Gdynia
1 kwi 2023
- 14:00
Cartusia Kartuzy
0 2
Pogoń Nowe Skalmierzyce
1 kwi 2023
- 15:00
Stolem Gniewino
0 1
Unia Solec Kujawski
1 kwi 2023
- 16:00
Olimpia Grudziądz
1 0
Vineta Wolin
1 kwi 2023
- 16:00
Polonia Środa
1 0
Jarota Jarocin
1 kwi 2023
- 18:00
Unia Janikowo
- -
Unia Swarzędz
Kolejka 23
7 kwi 2023
- 16:00
Jarota Jarocin
0 3
Olimpia Grudziądz
7 kwi 2023
- 17:00
Unia Swarzędz
0 0
Cartusia Kartuzy
7 kwi 2023
- 17:00
Pogoń Szczecin II
2 2
Stargard Szczeciński
8 kwi 2023
- 12:00
Unia Solec Kujawski
0 3
Świt Skolwin
8 kwi 2023
- 13:00
Vineta Wolin
2 3
Gedania Gdansk
8 kwi 2023
- 14:00
Sokół Kleczew
5 0
Stolem Gniewino
8 kwi 2023
- 14:00
Starogard Gdański
1 2
Zawisza Bydgoszcz
8 kwi 2023
- 14:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce
0 1
Polonia Środa
8 kwi 2023
- 18:00
Bałtyk Gdynia
- -
Unia Janikowo
Kolejka 24
14 kwi 2023
- 16:30
Cartusia Kartuzy
1 3
Bałtyk Gdynia
14 kwi 2023
- 17:00
Polonia Środa
3 1
Unia Swarzędz
14 kwi 2023
- 17:30
Gedania Gdansk
1 0
Jarota Jarocin
15 kwi 2023
- 15:00
Zawisza Bydgoszcz
2 1
Pogoń Szczecin II
15 kwi 2023
- 15:00
Stargard Szczeciński
0 0
Unia Solec Kujawski
15 kwi 2023
- 16:00
Olimpia Grudziądz
1 1
Pogoń Nowe Skalmierzyce
15 kwi 2023
- 16:00
Stolem Gniewino
1 1
Vineta Wolin
15 kwi 2023
- 17:00
Świt Skolwin
0 1
Sokół Kleczew
15 kwi 2023
- 18:00
Unia Janikowo
- -
Starogard Gdański
Kolejka 25
22 kwi 2023
- 12:00
Vineta Wolin
1 1
Świt Skolwin
22 kwi 2023
- 13:00
Unia Swarzędz
0 1
Olimpia Grudziądz
22 kwi 2023
- 14:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce
0 1
Gedania Gdansk
22 kwi 2023
- 16:00
Sokół Kleczew
0 2
Unia Solec Kujawski
22 kwi 2023
- 16:30
Zawisza Bydgoszcz
2 0
Stargard Szczeciński
22 kwi 2023
- 17:00
Jarota Jarocin
1 0
Stolem Gniewino
22 kwi 2023
- 18:00
Pogoń Szczecin II
- -
Unia Janikowo
23 kwi 2023
- 12:00
Bałtyk Gdynia
2 4
Polonia Środa
23 kwi 2023
- 15:00
Starogard Gdański
2 2
Cartusia Kartuzy
Kolejka 26
28 kwi 2023
- 17:30
Stolem Gniewino
2 1
Pogoń Nowe Skalmierzyce
28 kwi 2023
- 17:30
Świt Skolwin
5 0
Jarota Jarocin
29 kwi 2023
- 12:00
Cartusia Kartuzy
1 1
Pogoń Szczecin II